Funkcjonalne łóżko z szufladami

Funkcjonalne łóżko z szufladami

Duża powierzchnia łóżka pozwala na to, aby praktycznie wykorzystać jego wnętrze. Modele łóżek wyposażone w szuflady to doskonała propozycja do sypialni o nieco większym metrażu.

Łóżko z szufladami – mebel nie tylko do sypialni

W szufladach możemy przechowywać zarówno zapasową pościel, kołdry czy poduszki, jak i wiele innych rzeczy, na które trudno nam w mieszkaniu znaleźć odpowiednie miejsce. Dzięki temu, że łóżko ma szuflady, staje się ono meblem wielofunkcyjnym, a te zawsze są w cenie. Im więcej mamy mebli służących do przechowywania, tym łatwiej zapanować nam nad bałaganem i stworzyć wnętrze uporządkowane i harmonijne. Łóżko z szufladami tapicerowane przydatne będzie także w pokoju nastolatka lub dziecka, gdzie chyba najtrudniej zachować porządek. W pokojach młodych ludzi ważna jest także przestrzeń, a rezygnacja z komody czy szafy na rzecz łóżka z szufladami sprawia, że pokój nie jest zagracony. W szufladach możemy bowiem umieścić nadmiar zabawek czy sprzęt sportowy lub szkolne akcesoria na czas wakacji. Szuflady łóżka w żaden sposób nie wpływają na komfort korzystania z niego, ani na estetykę tego mebla.

Wygodne i dekoracyjne łóżka tapicerowane

Decydując się na łóżko z szufladami musimy wziąć pod uwagę metraż sypialni – w zbyt małej możemy mieć trudność z ich wysunięciem i nie spełnią wówczas swojej funkcji. Szuflady są zazwyczaj umieszczane z boku łóżka, ale dostępne są też modele z szufladami z przodu – warto na to zwrócić uwagę podczas zakupu. Jeżeli jedno z tych rozwiązań nie sprawdzi się w naszej sypialni, to być może drugie będzie odpowiednie. Łóżko z szufladami tapicerowane jest także meblem wyjątkowo dekoracyjnym i uniwersalnym. Mnogość tapicerek w różnych kolorach i wzorach pozwala dokonać wyboru, który w stu procentach będzie spełniać nasze oczekiwania. Łóżka tapicerowane pasują do każdej sypialni, bez względu na to, w jakim stylu została ona urządzona. Tapicerka ma cechy zarówno estetyczne, jak i praktyczne. Takie łóżko ma duży wpływ na to, jak sypialnia się prezentuje, ale też śpi się w nim wyjątkowo wygodnie i przyjemnie.

(0)